Arrestohet për tentim vrasje, dy të lënduar - Bota Sot
Arrestohet për tentim vrasje, dy të lënduar

Kronikë e zezë

Arrestohet për tentim vrasje, dy të lënduar

Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 14:38
Foto ilustrim

Dy viktimat meshkuj për shkaqe të panjohura janë sulmuar fizikisht me mjete të forta në Podujevë.

Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në QKUK.

Njëri nga të dyshuarit është arrestuar  dhe nga ai është konfiskuar një thikë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat