Burrit nga Suhareka ia marrin veturën persona të panjohur - Bota Sot
Burrit nga Suhareka ia marrin veturën persona të panjohur

Kronikë e zezë

Burrit nga Suhareka ia marrin veturën persona të panjohur

Më: 18 dhjetor 2019 Në ora: 12:17
Foto ilustrim

Policia njofton se në fshatin Shirokë të Suharekës një person ka informuar se derisa ishte në një lokal kanë ardhur katër persona të panjohur dhe ia kanë marrë çelësat e veturës e më pas janë larguar me veturë të ankuesit.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat