Gruaja në Suharekë goditet nga vetura, vozitësi ikë nga vendi i ngjarjes - Bota Sot
Gruaja në Suharekë goditet nga vetura, vozitësi ikë nga vendi i ngjarjes

Kronikë e zezë

Gruaja në Suharekë goditet nga vetura, vozitësi ikë nga vendi i ngjarjes

Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 10:09
Foto ilustrim

Në Suharekë dje një femër u godit nga vetura, gjersa ishte duke e kaluar rrugën.

I dyshuari i panjohur pasi e kishte shkaktuar aksidentin, nuk ishte ndalur në vendin e ngjarjes.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit dhe më pas është liruar në shtëpi.

Detaje të tjera rreth rastit nuk dihen. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat