Gjendet një person i vdekur në Tiranë, trupi i pajetë në trotuar - Bota Sot
Gjendet një person i vdekur në Tiranë, trupi i pajetë në trotuar

Kronikë e zezë

Gjendet një person i vdekur në Tiranë, trupi i pajetë në trotuar

Më: 10 mars 2020 Në ora: 14:24
Ilustrim

Gjendet një person i pajetë në Tiranë, ku trupi është gjetur i shtrirë në trotuar.

Rreth orës 12:21, tek Kopshti Zoologjik, në trotuar, është gjetur i pajetë Sh. A., 79 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat