Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, një i plagosur - Bota Sot
Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, një i plagosur

Kronikë e zezë

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, një i plagosur

Më: 12 mars 2020 Në ora: 16:00
Ilustrim

Një person ka mbetur i plagosur pas të shtënave me armë zjarri që ka ndodhur në lagjen “Arbëria” në Prishtinë.

Rastin e ka konfirmuar Flora Ahmeti, zëdhënëse e policisë për rajonin e Prishtinës.

“Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur një hetim lidhur me rrethanet e këtij rasti. Lidhur me këtë rast aktualisht njësitet policore janë duke punuar në identifikimin dhe arrestimin e personave të përfshirë në rast”- tha Ahmeti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat