Vdes një punëtor në Gjilan, arrestohen dy të dyshuar - Bota Sot
Vdes një punëtor në Gjilan, arrestohen dy të dyshuar

Kronikë e zezë

Vdes një punëtor në Gjilan, arrestohen dy të dyshuar

Më: 15 mars 2020 Në ora: 11:00
Foto ilustrim

Një burrë ka vdekur dje në vendin e punës në Gjilan, bën të ditur Policia e Kosovës.

Me këtë rast dy të dyshuar janë arrestuar për, “asgjësim, dëmtim ose heqje e pajisjeve mbrojtëse dhe rrezikim i sigurisë në vendin e punës”.

“Viktima mashkull K-Shqiptar për deri sa ishte duke punuar dhe si pasojë e lëndimeve, viktima ka vdekur. Viktima është dërguar në Spitalin e Gjilanit pa shenja jete. Me vendim të prokurorit janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë dhe të njëjtit janë dërguar në mbajtje”, thotë PK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat