Vëllai rrah vëllain në Prishtinë dhe ikën nga vendi i ngjarjes - Bota Sot
Vëllai rrah vëllain në Prishtinë dhe ikën nga vendi i ngjarjes

Kronikë e zezë

Vëllai rrah vëllain në Prishtinë dhe ikën nga vendi i ngjarjes

Më: 21 maj 2020 Në ora: 09:50
Ilustrim

Policia njofton për një rrahje që ka ndodhur dje në Prishtinë. Viktima mashkull ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga vëllai i tij.

I njëjti ndodhet në arrati, përderisa policia konfirmon se rasti po hetohet.

Njoftimi i plotë i PK-së:

Prishtinë 20.05.2020-20:30.  Viktima mashkull kosovar ka raportuar se pas një mosmarrëveshje në lokalin e tyre është sulmuar fizikisht nga vëllai i tij i dyshuari mashkull kosovar i cili gjendet në arrati. Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat