Arrestohet një femër në Fushë-Kosovë, pengoi policët gjatë detyrës zyrtare - Bota Sot
Arrestohet një femër në Fushë-Kosovë, pengoi policët gjatë detyrës zyrtare

Kronikë e zezë

Arrestohet një femër në Fushë-Kosovë, pengoi policët gjatë detyrës zyrtare

Më: 21 maj 2020 Në ora: 10:46
Ilustrim

Dje në rrugën ‘Nëna Terezë’ në Fushë-Kosovë, policia ka arrestuar një femër pasi e njëjta ka fyer dhe penguar zyrtarët policorë gjatë kryerjes së detyrës zyrtare.

Njoftimi i plotë i policisë:

Rr. Nëna Terezë, Fushë Kosovë 20.05.2020-17:15. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi që e njëjta ka fyer dhe penguar zyrtarët policor derisa ishin në kryerje të detyrës. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar dhe i njëjti ka urdhëruar që rasti të procedohet në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat