Lipjan, dërgohet në mbajtje pasi e ngacmoi ish të dashurën - Bota Sot
Lipjan, dërgohet në mbajtje pasi e ngacmoi ish të dashurën

Kronikë e zezë

Lipjan, dërgohet në mbajtje pasi e ngacmoi ish të dashurën

Më: 24 maj 2020 Në ora: 10:32
Ilustrim

Në Lipjan një mashkull e ka ngacmuar ish të dashurën.

Gjatë ditës së djeshme një femër ka raportuar se është ngacmuar nga ish i dashuri i saj.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim te prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat