Aksident në autostradën “Arbën Xhaferi” - Bota Sot
Aksident në autostradën “Arbën Xhaferi”

Kronikë e zezë

Aksident në autostradën “Arbën Xhaferi”

Më: 29 maj 2020 Në ora: 13:14
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën “Arben Xhaferi” në drejtim për në Mitrovicë.

Në fotografi shihet se një veturë është aksidentuar dhe është kthyer në mënyrë horzontale në mes të rrugës.

Nuk dihet a ka të lënduar.

Image
Pamje nga vendi i ngjarjes
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat