Arrestohet një person në Pejë, dyshohet se ngacmoi ish të dashurën - Bota Sot
Arrestohet një person në Pejë, dyshohet se ngacmoi ish të dashurën

Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Pejë, dyshohet se ngacmoi ish të dashurën

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 11:58
Ilustrim

Polica e Kosovës ka arrestuar një person në Pejë pasi ai dyshohet se e kishte ngacmuar dhe kanosur ish të dashurën  me fjalë në Pejë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i cili viktimën femër kosovare me të cilën më parë kishte qenë në lidhje dashurie,  e kishte ngacmuar, ofenduar dhe kanosur me fjalë dhe forma të ndryshme”, thuhet në njoftimin e policisë.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat