Gjendet i vdekur gjakovari, policia po heton rastin - Bota Sot
Gjendet i vdekur gjakovari, policia po heton rastin

Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur gjakovari, policia po heton rastin

Më: 8 qershor 2020 Në ora: 12:31
Foto ilustrim

Është raportuar se viktima mashkull është gjetur pa shenja jete rreth orës 20.30 në Gjakovë. 

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse policore si dhe ekipi mjekësor të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës. 

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion. Rasti është duke u hetuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat