Arrestohen një femër dhe një mashkull për prostitucion, në Klinë - Bota Sot
Arrestohen një femër dhe një mashkull për prostitucion, në Klinë

Kronikë e zezë

Arrestohen një femër dhe një mashkull për prostitucion, në Klinë

Më: 13 qershor 2020 Në ora: 11:31
Ilustrim

Janë arrestuar dy persona, një femër dhe një mashkull në fshatin Gremnik në Klinë.

Të njëjti u arrestuan nën dyshimin se kanë kryer veprën penale të prostitucionit.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit janë liruar  në procedurë të rregullt.

“Me 12.06.2020 janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër, nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën penale të cekur më lart. Të njëjtit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë liruar  në procedurë të rregullt”, thuhet në raporin 24 orësh të PK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat