U përplas nga makina në Tiranë, i mituri dërgohet me urgjencë në spital - Bota Sot
U përplas nga makina në Tiranë, i mituri dërgohet me urgjencë në spital

Kronikë e zezë

U përplas nga makina në Tiranë, i mituri dërgohet me urgjencë në spital

Më: 13 qershor 2020 Në ora: 13:06
Ilustrim

Një 13-vjeçar me iniciale A.Th., është përplasur nga një makinë në Fushë-Mëzez të Tiranës.

I mituri ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndërkohë ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Postimi i plotë

Më datë 13.06.2020, reth orës 11:15, tek “Top Chanel”, mjeti me drejtues F.Sh., ka aksidentuar shtetasin e mitur me iniciale A.Th., 13 vjeç, i cili është dërguar në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat