Gjilanasi gjendet i vdekur në shtëpinë e tij - Bota Sot
Gjilanasi gjendet i vdekur në shtëpinë e tij

Kronikë e zezë

Gjilanasi gjendet i vdekur në shtëpinë e tij

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 08:49
Foto ilustrim

Një burrë nga Gjilani është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në rrugën “Muharrem Ibrahimi”.

Rasti ka ndodhur ditën e djeshme në orën 00:06.

“Në vendi e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse policore dhe ekipi i mjekësisë ligjore. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat