Prishtinasi i shkon në shtëpi ish-gruas, e kërcënon atë dhe prindërit e saj - Bota Sot
Prishtinasi i shkon në shtëpi ish-gruas, e kërcënon atë dhe prindërit e saj

Kronikë e zezë

Prishtinasi i shkon në shtëpi ish-gruas, e kërcënon atë dhe prindërit e saj

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 12:10
Ilustrim

Dje në Prishtinë policia ka arrestuar një të dyshuar për kansoje.

I dyshuari i ka shkuar në shtëpi ish-gruas, me ç’rast ka kanosur atë dhe prindërit e saj.

Policia njofton se pas intervistimit, me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i PK-së:

Prishtinë 09.07.2020-21:30. I dyshuari mashkull  kosovar kishte shkuar tek shtëpia e prindit të ish bashkëshortes e cila ishte aty dhe e ka kërcënuar. Ankuesja  ka njoftuar policinë, të cilët kanë arrestuar të dyshuarin dhe me vendim të prokurorit i njëjti dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat