Policia jep detaje për rrahjen në Prishtinë - Bota Sot
Policia jep detaje për rrahjen në Prishtinë

Kronikë e zezë

Policia jep detaje për rrahjen në Prishtinë

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 17:40
Foto ilustrim

Rreth orës 14:40, ka ndodhur një rrahje mes dy personave në lagjen Lakrishtë të Prishtinës.

Policia i ka arrestuar të dyshuarit dhe i ka dërguar në Stacionin Policor.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë Arlinda Rexhepi.

“Rreth orës 14:40 është raportuar për një rrahje në progres në lagjen Lakrishtë në Prishtinë. Informatës i janë përgjigjur menjëherë njësitë policore dhe me të arritur në këtë lokacion janë hasur dy persona duke u rrahur mes vete, të njëjtit janë arrestuar dhe dërguar në stacion policor për procedura të mëtejme”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat