Përfshihet nga zjarri një depo në Pejë, lëndohet rëndë një femër - Bota Sot
Përfshihet nga zjarri një depo në Pejë, lëndohet rëndë një femër

Kronikë e zezë

Përfshihet nga zjarri një depo në Pejë, lëndohet rëndë një femër

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 09:06
Foto ilustrim

Një zjarr që shpërtheu dje në një depo në Pejë për pak sa nuk përfundoi me fatalitet.

Sipas policisë, zjarri në këtë depo ka shpërthyer në rrethana të panjohura, dhe përveç dëmeve materiale, lëndime ka pësuar një femër.

Viktima me këtë rast është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Në vende ngjarjes kanë dal njësitë përkatëse policore ,inspektori komunal i punës dhe eksperti i parandalimit të zjarrit. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat