Vjehrri e ngacmoi renë seksualisht, i biri e rrahu – arrestohen të dy pejanët

Kronikë e zezë

Vjehrri e ngacmoi renë seksualisht, i biri e rrahu – arrestohen të dy pejanët

Më: 19 shtator 2020 Në ora: 22:58
Foto ilustrim

Janë arrestuar dy persona në Pejë, për ngacmim seksual dhe për dhunë në familje.

Në këtë rast vjehrri kishte ngacmuar seksualisht renë, kurse djali e kishte rrahur gruan e tij.

Lajmin e ka konfirmuar prokurori i rastit Ersan Qavolli.

“ Po jonë arrestuar dy të dyshuarit. I biri është arrestuar për dhunë në familje ndërkaq babai është arrestuar se ka ngacmuar seksualisht nusen e djalit. Nesër pritet të mbahet seanca dëgjimore, ku pritet të caktohet edhe masa e paraburgimit”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat