Aksident në Prishtinë, lëndohen dy persona

Kronikë e zezë

Aksident në Prishtinë, lëndohen dy persona

Më: 24 shtator 2020 Në ora: 10:51
Foto Ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur në mes të dy veturave civile, ku si pasojë janë lënduar dy persona.

Aksidenti ka ndodhur dje në Prishtinë.

“Raportohet se ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy veturave civile. Si pasojë e aksidentit, të dy drejtuesit kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit pas pranimit të tretmanit mjekësor, janë liruar”, thuhet në raportin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat