​Vdes pasi rrokulliset me traktor

Kronikë e zezë

​Vdes pasi rrokulliset me traktor

Më: 26 shtator 2020 Në ora: 13:36
Foto ilustrim

Është raportuar se viktima mashkull derisa kishte qenë duke bartur dru në mal ishte rrokullisur me traktor dhe si pasojë kishte pësuar lëndime trupore.

Rasti ka ndodhur dje në mesditë në fshatin Ruboc të Kamenicës, ku viktima me ndihmë të shpejtë është dërguar në QKMF Kamenicë, por sipas mjekut ai ishte sjellë pa shenja jete.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore, zjarrfikësit dhe prokurori me urdhrin e të cilit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat