​Pengojnë inspektorët e AVUK-ut, arrestohen tre persona

Kronikë e zezë

​Pengojnë inspektorët e AVUK-ut, arrestohen tre persona

Më: 26 shtator 2020 Në ora: 14:43
Foto ilustrim

Tre persona janë arrestuar në fshatin Pirq të Mitrovicës, pasi kanë penguar inspektorët e Agjencisë së Veterinarisë dhe Ushqimit të Kosovës, gjatë kryerjes së detyrës zyrtare.

Pas intervistimit me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë liruar dhe rasti procedohet në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat