Ngjarje e rëndë/ Vritet ndërtuesi, plagoset bashkëshortja

Kronikë e zezë

Ngjarje e rëndë/ Vritet ndërtuesi, plagoset bashkëshortja

Më: 17 tetor 2020 Në ora: 09:25
Ilustrim

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur në Himarë.

Është qëlluar me armë zjarri teksa po ecte në Bulevard bashkë me bashkëshorten dhe ka ndërruar jetë Niko Goro.

Niko Goro njihet si ndërtues në këtë qytet. Gruaja e tij u plagos dhe ndodhet në spital.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 9:00.

Forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes dhe janë në kërkim të autorëve si dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat