Kanoset me vrasje përmes telefonit një femër në Prishtinë

Kronikë e zezë

Kanoset me vrasje përmes telefonit një femër në Prishtinë

Më: 21 tetor 2020 Në ora: 16:04
foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër në Prishtinë është kanosur me vrasje përmes telefonit.

Rasti ka ndodhur më datë 19 tetor 2020, ndërkaq nuk dihet motivi.

“Viktima f/k ka raportuar se është kanosur me vrasje përmes telefonit nga një person mashkull dhe një e dyshuar femër, nuk dihet motivi. Është njoftuar prokurori dhe i njëjti ka urdhëruar që rasti të hetohet me tutje”, thuhet në raport. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat