Policia bastis një lokacion në Mitrovicë, gjen një pistoletë dhe fishekë

Kronikë e zezë

Policia bastis një lokacion në Mitrovicë, gjen një pistoletë dhe fishekë

Më: 29 tetor 2020 Në ora: 09:26
Ilustrim

Policia e Mitrovicës ka kryer një bastisje dje rreth orë 15:10, në fshatin Shupkovc të Mitrovicës, me ç’rast ka gjetur një pistoletë dhe katër fishekë.

Ky rast ka shkuar në procedurë të rregullt.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat