Gjakovari rrahë nënën e tij dhe i merr para me forcë

Kronikë e zezë

Gjakovari rrahë nënën e tij dhe i merr para me forcë

Më: 4 dhjetor 2020 Në ora: 10:13
Ilustrim

Një person nga Gjakova është arrestuar pasi që i njëjti e ka sulmuar fizikisht nënën e saj.

Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh.

Ndër të tjera bëhet e ditur se i dyshuari i ka marrë viktimës edhe para me forcë.

Viktima nuk ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat