Një person vetëvritet në Fushë Kosovë, policia jep detaje

Kronikë e zezë

Një person vetëvritet në Fushë Kosovë, policia jep detaje

Më: 17 prill 2021 Në ora: 08:47
Ilustrim

Një person në Fushë Kosovë, dyshohet se ka qëlluar veten me armë zjarri, ku si pasojë ka ndërruar jetë.

Këtë lajm e ka konfirmuar Policia e Kosovës, e cila ka bërë të ditur se në vend ngjarje është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë dhe një telefon.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar në rrethana të panjohura dyshohet me armë ta ketë qëlluar vetën. I njëjti pasi është dërguar nga familjarët dërguar në QKUK ka ndërruar jetë, vdekjen e të cilit e ka konfirmuar ekipi mjekësor. Në vend ngjarje është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë dhe një telefon. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat