Katër qytetarë bëhen “llom” për një vend parkimi

Kronikë e zezë

Katër qytetarë bëhen “llom” për një vend parkimi

Më: 12 qershor 2021 Në ora: 09:43
Ilustrim

Katër persona në Prizren janë rrahur mes vete për një vend parkimi.

Policia njofton se të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit dy prej tyre janë arrestuar dhe dërguar në mbajtje, ndërsa dy të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.

“Është raportuar se pas një mosmarrëveshje rreth një vend-parkimi, katër të dyshuarit meshkuj kosovarë janë përleshur mes veti.

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit dy prej tyre janë arrestuar dhe dërguar në mbajtje, ndërsa dy të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt”, thekson raporti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat