​Sulmojnë nënën dhe babain

Kronikë e zezë

​Sulmojnë nënën dhe babain

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 11:01
Foto ilustrim

Një person ka raportuar se është sulmuar fizikisht me grushte nga djali i tij.

Rasti është raportuar dje në mesditë në Suharekë. Viktima ka marrë tretman mjekësor në Emergjencë, Suharekë dhe është udhëzuar për tretman të mëtejshëm në spitalin rajonal në Prizren.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë. Rasti vazhdon të hetohet.

Kurse, në Prizren është arrestuar i dyshuari, pasi që i njëjti e kishte kanosur nënën e tij, pasi që i kishte kërkuar para.

Sipas viktimës, i dyshuari është përdorues i narkotikëve. Me vendim të prokurorit kujdestar, të dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit policor për 48 orë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat