Një grua në Prishtinë ndjehet e kërcënuar nga bashkëshorti

Kronikë e zezë

Një grua në Prishtinë ndjehet e kërcënuar nga bashkëshorti

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 09:15
Foto ilustrim

Një grua nga Prishtina ka raportuar në Policinë e Kosovës se pas një mosmarrëveshje me bashkëshortin e saj, i njëjti ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer.

Sipas Policisë ankuesja ka deklaruar se ndjehet e kërcënuar.

Pasi që i dyshuari kur ka dalë nga shtëpia ka pasur një armë me vete.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat