Puntori bie nga objekti ku po punonte, arrestohet pronari i firmës në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Puntori bie nga objekti ku po punonte, arrestohet pronari i firmës në Fushë Kosovë

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 11:44
Foto ilustrim

Një person deri sa kishte qenë duke punuar ishte rrëzuar nga objekti në Fushë Kosovë dhe kishte pësuar lëndime trupore.

Policia e Kosovës, përmes raportit 24 orësh, ka njoftuar se viktima është duke marrë tretman mjekësor në QKUK.

Ndërsa pronari i firmës në të cilën viktima ka qenë duke punuar, është arrestuar.

Me vendim të prokurorit kujdestar, te dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit policor për 48 orë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat