Skenderaj: Policia gjen marihuanë në një veturë

Kronikë e zezë

Skenderaj: Policia gjen marihuanë në një veturë

Më: 19 qershor 2021 Në ora: 08:09
Foto ilustrim

Policia gjen marihuanë në një veturë në Skenderaj.

Policia e Kosovës dje ka gjetur drogë në një veturë në fshatin Lubovec të Skenderajt.

Burimet e medias bëjnë me dije se derisa Policia patrullonte në atë pjesë, ka ndalur një veturë, në të cilën ka gjetur dhe konfiskuar dy qese me marihuante dhe një mulli.

Sipas këtyre burimeve personi që drejtonte këtë veturëë është arrestuar dhr rasti ndaj tij është hapur si “posedim i narkotikëve”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat