Katër persona rrahen mes vete në Suharekë

Kronikë e zezë

Katër persona rrahen mes vete në Suharekë

Më: 25 korrik 2021 Në ora: 09:43
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se pas një mosmarrëveshjeje, katër persona janë rrahur mes vete në Suharekë.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 18:36.

Siç njofton Policia, të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor.

Dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat