I gjendet drogë, arrestohet një burrë nga Prishtina

Kronikë e zezë

I gjendet drogë, arrestohet një burrë nga Prishtina

Më: 31 korrik 2021 Në ora: 08:52
Ilustrim

Dje është arrestuar një burrë nga Prishtina, pasi gjatë kontrollit në trupin e tij është gjetur dhe konfiskuar një sasi e vogël me substancë narkotike e llojit marihuanë si dhe para të gatshme 1135€.

”Është bërë bastisje në shtëpinë e tij dhe gjatë kontrollit janë gjetur dhe konfiskuar edhe disa sasi të vogla me substancë kokainë, MDMA, marihuanë si dhe një peshore digjitale”, është bërë e ditur në raportin e policisë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Njoftimi: 

Rr. Mustaf Kruja, Prishtinë 30.07.2021 – 13:20. Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi gjatë kontrollit në trupin e tij është gjetur dhe konfiskuar një sasi e vogël me substancë narkotike e llojit marihuanë si dhe para të gatshme 1135 €. Është bërë bastisje në shtëpinë e tij dhe gjatë kontrollit janë gjetur dhe konfiskuar edhe disa sasi të vogla me substancë kokainë, MDMA, marihuanë si dhe një peshore digjitale. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat