Aksident në Vushtrri, vetura përfundon në kanal

Kronikë e zezë

Aksident në Vushtrri, vetura përfundon në kanal

Më: 11 tetor 2021 Në ora: 11:40
Aksidenti

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë, më saktësisht në Nadakovc të komunës së Vushtrrisë.

Mediat lokale raportojnë se një veturë ka dalë nga rruga si pasojë e shiut që ka rënë.

Tutje në këto media raportohet se nuk ka të lënduar nga ky aksident.

Media ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe është në pritje të përgjigjes së tyre.

Image
Image

 

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat