Rrah gruan, arrestohet - Bota Sot
Rrah gruan, arrestohet

Kronikë e zezë

Rrah gruan, arrestohet

Nga: A.S Më: 21 janar 2018 Në ora: 11:27
Ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person, pasi që ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij.

“Rr. Drenica, Gjakovë 20.01.2018 - 05:30. Viktima femër shqiptare shtetase e Shqipërisë ka raportuar se, i dyshuari mashkull K/Shqiptar bashkëshorti i saj e ka sulmuar fizikisht me ç’ rast i ka shkaktuar lëndime trupore. Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe e njëjta së bashku me dy fëmijët e saj është dërguar në  strehimore. I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera