Vranë nënë e bir, jepet masa e arrestit për nusen dhe të dashurin - Bota Sot
Vranë nënë e bir, jepet masa e arrestit për nusen dhe të dashurin

Kronikë e zezë

Vranë nënë e bir, jepet masa e arrestit për nusen dhe të dashurin

Më: 3 mars 2018 Në ora: 11:53
Seanca

Është duke u dhënë masa e arrestit për dy personat që, pak ditë më parë, vranë dhe dogjën nënën dhe të birin në lagjen 24 Maji të Vlorës.

Dy të akuzuarit janë shoqëruar nën masa të rrrepta sigurie, ndërsa janë futur në Gjykatën e Shkallës së Parë në Vlorë.

Gjyqtare e çështjes është Esmerilda Habili dhe prokuror Maksim Sota.

Ngjarja makabre ndodhi në muajin janar, ku të vdekur mbetën nënë e bir.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat