Aksident i rëndë në magjistralen Ferizaj-Kaçanik - Bota Sot
Aksident i rëndë në magjistralen Ferizaj-Kaçanik

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë në magjistralen Ferizaj-Kaçanik

Më: 20 prill 2018 Në ora: 13:21

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sot në magjistralen Ferizaj-Kaçanik.

Në fotografi shihet se në aksident janë përfshirë një kamion dhe një pikap.

Për dallim nga kamioni, pikapi duket të jetë shkatërruar në pjesën e përparme.

I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i njësiteve policore, të cilat kanë dal në vendin e aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera