E bën gruan për spital - Bota Sot
E bën gruan për spital

Kronikë e zezë

E bën gruan për spital

Nga: Bota sot Më: 21 prill 2018 Në ora: 11:51
Ilustrim

Një person i komunitetit ashkali është arrestuar dje në Fushë Kosovë, pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, përcjell Bota sot.

Policia njofton viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka marrë tretman mjekësor në QKUK. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera