Aksident me vdekje në Lushnje - Bota Sot
Aksident me vdekje në Lushnje

Kronikë e zezë

Aksident me vdekje në Lushnje

Më: 22 prill 2018 Në ora: 07:48
Foto ilustrim

Një aksident me vdekje ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në fshatin Grabian në vendin e quajtur "Tre Urat".

Mësohet se mjeti tip “Ford” me drejtues Besnik Shurdhaqi banues në fshatin Grabjan, Lushnje është përplasur me një mjet tip "Motorçikletë".

Si pasojë e përplasjes së rëndë ka gjetur vdekjen drejtuesi i motorçikletës, I.Sh, 48 vjeç, banues në Grabjan.

Blutë e Fierit bëjnë me dije se është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Lushnje Besnik Shurdhaqi dhe po kryhen veprimet proceduriale. Lidhur me këtë ngjarje të rëndë grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera