Lushnje, tentativë grabitje në një bankë, policia arreston autorin - Bota Sot
Lushnje, tentativë grabitje në një bankë, policia arreston autorin

Kronikë e zezë

Lushnje, tentativë grabitje në një bankë, policia arreston autorin

Më: 22 maj 2018 Në ora: 17:46
Ilustrim

Një bankë e nivelit të dytë në Lushnje është tentuar të grabitet ditën e sotme nga një person.

Policia ka ndërhyrë menjëherë dhe ka arritur të shmangë grabitjen, duke vënë në pranga autorin e ngjarjes, i cili ishte futur në bankë me pistoletë.

Situata e ka krijuar tension te personeli i bankës dhe te qytetarët që ndodheshin në ato momente në bankë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera