Vdes një 57 vjeçar në Istog, bie në pus, nuk del më i gjallë - Bota Sot
Vdes një 57 vjeçar në Istog, bie në pus, nuk del më i gjallë

Kronikë e zezë

Vdes një 57 vjeçar në Istog, bie në pus, nuk del më i gjallë

Më: 17 korrik 2018 Në ora: 13:21
Ilustrim

Mbrëmë në fshatin Vrellë të Istogut një person 57 vjeçar ka humbur jetën.

Personi me emrin, Rrustem Maraj ka rënë në një pus të thellë rreth 6 metra.

Pavarësisht përpjekjeve nga Policia dhe zjarrëfikësit për ta shpëtuar atë, personi është nxjerrur nga pusi pa shenja jete.

Mjeksia ligjore pritet se shpejti të hetojë rastin ndërsa prokuroria po vazhdon me procedura të mëtutjeshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera