Arrestohet pasi sulmoi babanë - Bota Sot
Arrestohet pasi sulmoi babanë

Kronikë e zezë

Arrestohet pasi sulmoi babanë

Më: 29 gusht 2018 Në ora: 10:04
Foto ilustrim

Gjatë ditës së djeshme në Prishtinë është arrestuar një i dyshuar, pasi ka kanosur dhe sulmuar fizikisht babai e tij.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në qendrën e mbajtjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...