Në bjeshkët e Kaliqanit me armë - Bota Sot
Në bjeshkët e Kaliqanit me armë

Kronikë e zezë

Në bjeshkët e Kaliqanit me armë

Më: 18 nëntor 2018 Në ora: 14:52
Foto ilustrim

Te persona janë ndaluar nga policia në bjeshkët e Kaliqanit në Istog, ku në veturën e tyre janë gjetur dhe konfiskuar dy pushkë gjysmë automatike me 24 fishek të kalibrit 7.62 mm dhe një pushkë gjuetia me 11 fishek të kalibrit 12 mm.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera