Zhduket një burrë nga fshati Smirë e Vitisë - Bota Sot
Zhduket një burrë nga fshati Smirë e Vitisë

Kronikë e zezë

Zhduket një burrë nga fshati Smirë e Vitisë

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 09:54
Foto

Një burrë nga fshati Smirë e Vitisë është zhdukur dy ditë më parë.

Djali i të zhdukurit ka raportuar rastin në polici se prindi i tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, 

Rasti është lajmëruar në polici në orën 06:00 të mëngjesit të së shtunës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...