Shtetasit nga Maqedonia arrestohen në Ferizaj, kapen me drogë - Bota Sot
Shtetasit nga Maqedonia arrestohen në Ferizaj, kapen me drogë

Kronikë e zezë

Shtetasit nga Maqedonia arrestohen në Ferizaj, kapen me drogë

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 11:00
Foto ilustrim

Policia e Kosovës raporton se dje në rrugën “Ahmet Kaqiku” në Ferizaj janë arrestuar dy të dyshuarm shtetas të Maqedonisë, pasi që gjatë kontrollit të tyre është gjetur dhe konfiskuar 0.87 gram substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë dhe dy tableta të dyshuara narkotike ekstazi.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit lirohen, rasti në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...