Ndërron jetë aktori i famshëm - Bota Sot
Ndërron jetë aktori i famshëm

Kultura

Ndërron jetë aktori i famshëm

Më: 7 janar 2018 Në ora: 11:49
Ilustrim

Aktori i fmashëm Turk, Münir Özkul ka ndërruar jetë në moshën 90 vjeçari. Ai është ishte një ndër aktorët më të famshëm turk, ku më shumë njihet për rolin e tij në filmin ‘Hababam Sinif’(Klasa hababam), ku ishte drejtori i shkollës.

Munir ishte shumë i dashur për popullin turk. Ai ka ndërruar jetë para dy ditësh dhe sot do të mbahen homazhe në nderim të tij.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera