E pabesueshme, ja si iu faturua një personi përdorimi i tualetit në Shqipëri - Bota Sot
E pabesueshme, ja si iu faturua një personi përdorimi i tualetit në Shqipëri

Lajme

E pabesueshme, ja si iu faturua një personi përdorimi i tualetit në Shqipëri

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 09:50
Kështu u faturua një person për përdorim tualeti në Shqipëri

Shqipëria gjithmonë ka qenë vendi i parë i zgjedhur për vizitë nga shtetasit e Kosovës.

Plazhet mahnitëse, natyra dhe mikëpritja gjithmonë kanë tërhequr turistët nga e gjithë bota që të vizitojnë këtë vend.

Mirëpo nga edhe nga ata pronar të bizneseve në Shqipëri që duket se nuk ia duan të mirën vendit të tyre.

Në një foto të siguruar nga media, shihet se si një person është faturuar me një shumë shumë të madhe për përdorimin e tualetit. Fatura është autentike dhe madje ka edhe vulën e shtetit shqiptar në të së bashku me nënshkrimit e autoriteteve përkatëse.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...