Kjo është dhoma dhe gjërat personale që Astrit Dehari i kishte në burg - Bota Sot
Kjo është dhoma dhe gjërat personale që Astrit Dehari i kishte në burg

Lajme

Kjo është dhoma dhe gjërat personale që Astrit Dehari i kishte në burg

Nga: D.RR Më: 5 nëntor 2019 Në ora: 14:18
Astrit Dehari

Sot është përvjetori i tretë i vdekjes së Astrit Deharit, vdekja e të cilit po konsiderohet vrasje nga familjarët dhe avokati Tomë Gashi, e të njëjtën e thotë edhe ekspertiza zvicerane, shkruan “Bota sot”.

Në një intervistë për media, nëna e Astrit Deharit, Xhemile Dehari, ka treguar gjërat e Astritit në burg si dhe dhomën e tij.

Në gjërat e tij personale, kishte shumë maica dhe sende të tjera për Lëvizjen Vetëvendosje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat