Aktori vazhdon ta thumboj Albin Kurtin: Dulla kryen punë nuk bën rima, për rima është Mc Kresha - Bota Sot
Aktori vazhdon ta thumboj Albin Kurtin: Dulla kryen punë nuk bën rima, për rima është Mc Kresha

Lajme

Aktori vazhdon ta thumboj Albin Kurtin: Dulla kryen punë nuk bën rima, për rima është Mc Kresha

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 18:25
Jeton Zogjani

Jeton Zogjani ka përshëndetur vendimin e Avdullah Hotit për heqjen e reciprocitetit.

Jeton Zogjani është një kritikues i madh i ish kryeministrit Albin Kurti, dhe pas heqjes së reciprocitetit nga Qeveria e re, aktori ka thumbuar Kurtin me një postim në Facebook.

Ai ka ironizuar me kandidatin më të votuar në zgjedhjet e kaluara duke thënë se kryeministri në detyrë kryen ounë e nuk mendon për rima.

“Dulla kryne pune, nuk bon rima. Per rima eshte Mc Kresha!”, shkroi Jetoni. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat